Panele Giriş Formu Siteye Bağlan

Hesabın mı yok? Kayıt Ol

Hazır Kurumsal Siteler

Bünyemizde Siz Değerli Firmalarımız İçin Sunduğumuz Hazır Kurumsal Web Siteleri İle Artık İnternet Üzerinde Daha Görsel ve Kurumsal Siteleriniz İle Kendinizi Tanıtabilirsiniz. Kurumsal Web Sitesi İzmir Aramalarında İlk Sayfada Bulunan Firmamıza Telefon Yada MAil yolu İle Ulaşabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz İle Telefonda Yapacağınız Görüşmeler Sonucunda Yaptırmak İstediğiniz Web Sitesi Örnek Demo Çalışmasını Görüntüleyebilir, Sitenizin Ne Şekilde Olacağını Görebilirsiniz.

Tarafınıza Yapılacak Kurumsal Web Sitesi İzmir İli Yada Farklı İllerden Olabilirsiniz Yinede Sizden Alacağımız Bilgiler Doğrultusunda Bir İş Gününde Hazırlanığ Teslim Edilmektedir. Siparişinizi Geçtikten Sonra Müşteri Temsilcimizin Sizden İsteyeceği Site Bilgi ve Doneler İle Web Siteniz Ertesi Gün Tamamen Bitmiş Bir Şekilde Kontrol Panelli, Responsive Yani Mobil Uyumlu Olarak Teslim Edilecektir. 

Ayrıca Yine Siteniz Tamamlanması İle Birlikte Adınıza Yada İstemiş Olduğunuz Kişiler Adına Sınırsız Sayıda Kurumsal Mail Adresiniz Açılacaktır.

Yazıyı Paylaş