Gizlilik

Bu internet sitesini ziyaret etmeniz ve bu site aracılığı ile sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere dair olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne biçimde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası“nda belirtilen şartlara tabidir. Bu internet sitesini ziyaret etmekle ve bu site aracılığı ile sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanmayı talep etmekle işbu “Gizlilik Politikası“nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması Konak Web Tasarım  adı altında varlık gösteren şirketimiz, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı şahsi bilgilerinizi (isim, soy isim, yaş, e-posta, telefon vb…) sizlerden istemektedir.

Toplanan bu şahsi bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında Konak Web Tasarım içeriğinde kullanılmaktadır.

Konak Web Tasarım adı altında varlık gösteren şirketimiz, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi veya aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla netlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

Müşteri bilgileri, yalnız resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi durumunda ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olduğu halde dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanmak mümkün. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Konak Web Tasarım adı altında varlık gösteren şirketimiz sorumluluğunda değildir.

Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenilir bir ortamda saklanır.

Üçüncü Parti Sitelere Bağlantılarına (Linklere) Dair
Konak Web Tasarım adı altında varlık gösteren şirketimiz, internet sitesindeki bağlantılar vasıtasıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait internet sitelerinin gizlilik ilkeleri ile ilgili bir garanti vermez, bu nedenden dolayı şahsi olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

 

( İletişim)

Gizlilik sözleşmesiy ile ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize erişebilirsiniz.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konak Web Tasarım

Adres : Adatepe Mah. 6 Sk. No:56 Buca / İZMİR

Mail Adresi : info@konakweb.com

Telefon No: 0232 265 04 59

Saygılarımızla

Konakweb.com